Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistických procesů a systémů

referenční číslo: 40831 | aktuálnost: 19.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Specialisty logistických procesů a systémů. Poud máte inovativní myšlení a hledáte novou pracovní výzvu v oblasti optimalizace logistických procesů, tak neváhejte a zašlete svůj životopis. Místo výkonu práce: Nymburk
logistické kalkulace, příprava rozpočtů, plánování a správa investic v oblasti logistiky řízení CI logistiky – reporting, optimalizace logistických procesů tvoření přehledů o cenách různých typů skladů skladová kalkulace, snižování nákladů v oblasti logistiky správa externích logistických ploch příprava podkladů pro výběrová řízení práce v nové kanceláři – ne open space

Požadujeme

vzdělání technického nebo ekonomického směru schopnost komunikovat v anglickém jazyce řp. sk. B velká míra samostatnosti a zodpovědnosti

Nabízíme

5 týdnů dovolené pružná pracovní doba 13. a 14. plat smlouvu na dobu neurčitou oběd za 23 Kč přímo ve firmě zvýhodněný telefonní tarify pro vás i pro rodinu letní tábory pro děti, odměny za darování krve
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Řemesla, výroba