Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista / ka finančních služeb - Pardubice

referenční číslo: A11070 | aktuálnost: 21.07.2023

AURES Holdings a.s.

Staňte se součástí týmu zákaznického servisu AAA Auto, který se profesionálně a pečlivě stará o klienty při sjednávání finančních služeb.

Náplň práce

* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Požadujeme

* Příjemné a profesionální vystupování
* Zkušenosti s prodejem výhodou
* Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
* Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

* Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000 Kč
* Po zaškolení 50 000 – 60 000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
* Extra odměny na Kartu e-Benefity
* Neustálou možnost profesního rozvoje
* Zvýhodněné tarify s T mobile pro sebe i celou rodinu
* Zdarma sllužbu uLékaře.cz
* Multisport kartu
* Další firemní benefity - slevy na kulturu; zvýhodněné firemní produkty a služby

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiřího Potůčka 290, Pardubice, 53009

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení