Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka finančních služeb - Hradec Králové (A11222)

referenční číslo: A11222 | aktuálnost: 19.03.2024

AURES Holdings a.s.

Rádi jednáte s lidmi a dokážete jim poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni. Chcete být ohodnoceni na základě vlastních výsledků? Staňte se součástí týmu zákaznického servisu AAA Auto, který se profesionálně a pečlivě stará o klienty při sjednávání finančních služeb.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb.
  • Příprava smluv a dokladů.
  • Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti).
  • Práce s finanční hotovostí.
  • Administrativní podpora prodeje vozidel.

Požadujeme

  • Příjemné a profesionální vystupování.
  • Zkušenosti s prodejem výhodou.
  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Ochotu pracovat na směny.

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč.
  • Garantovanou mzdu ve zkušební době až 50 000 Kč.
  • Po zaškolení 40 000 – 70 000 Kč dle výsledků.
  • Získáte certifikaci od ČNB na poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden).
  • Nástup možný ihned.
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy.
  • Možnost rychlého kariérního růstu.
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: administrativní pracovník, finanční leasing a prodej na splátky, konzultant v pojišťovnictví, pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, specialista splátkového prodeje, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Miroslava Válková
aaaauto@datacruit.net