Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista interního vzdělávání

referenční číslo: 45051 | aktuálnost: 10.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodného/ou kandidáta/ku na pozici Specialista interního vzděávání.
zmapovat současný stav (včetně porovnání s nastavením procesu vzdělávání v jiných továrnách) a navrhnout kroky ke zlepšení vybrat, implementovat a udržovat vhodnou platformu pro vzdělávání spolupracovníků na základě analýzy firemních dat nastavit dlouhodobý koncept vzdělávání a rozvoje spolupracovníků ve výrobě navrhnout podobu školících a dalších podpůrných materiálů (manuály, prezentace, instruktážní videa aj.) pro výrobní týmy monitorovat nové trendy, vyhodnocovat efektivitu nastavených procesů a neustále jejich kvalitu zvyšovat aktivně podporovat zavádění Lean principů ve výrobě účastnit se projektů v oblasti neustálého zlepšování, technologických projektů (zavádění nových zařízení do výroby, automatizace apod.) a zavádění digitálních systémů ve výrobě.

Požadujeme

zkušenosti se školením, koučováním a vzděláváním (především se zaměřením na bezpečnost práce, kvalitu a technické dovednosti), praxe v oboru nutná proaktivní přístup znalost principů Lean (štíhlé výroby) a schopnost uplatnění v praxi komunikativní čeština i angličtina znalost MS Office výborné organizační a komunikační dovednosti a zákaznický přístup.

Nabízíme

flexibilitu a volnost – a to nejenom v rámci řízení pracovní doby možnost učit se a sdílet znalosti s kolegy po celém světě odborné vzdělávání v oblasti soft i hard skills a možnost profesního růstu přátelský kolektiv a otevřenou komunikaci; ve firmě si všichni tykáme mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook příspěvek na penzijní/životní připojištění dovolená 5 týdnů závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas možnost občasné práce z domova (HO)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika