Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista hygieny a kvality (Plzeňsko, Praha)

referenční číslo: 1595584758 | aktuálnost: 17.02.2023

BILLA, spol. s r. o.

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářství? Raději jste v terénu, než sedíte v kanceláři? Tak právě pro Vás máme pozici v našem oddělení hygieny a kvality, na které jsou hlavní činností kontroly a audity na našich prodejnách.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

  • kontroly na prodejnách
  • dodržování správné hygienické a výrobní praxe
  • vedení dokumentace a s tím související administrativa
  • jednání se státním dozorem
  • jedná se o práci 4 dny v terénu a 1 den na centrále

Od Vás požadujeme:

  • VŠ vzdělání: VŠCHT, obor technologie potravin nebo VŠ veterinární (směr potravin) či VŠ zemědělská (obor potravinářství)
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • ochotu cestovat a řídit - u nás najedete měsíčně cca 3000 km
  • znalost zákonů vztahujících se k potravinám
  • dobré komunikační schopnosti - budete součástí týmu a také diskutovat s kolegy na našich prodejnách

Co u nás získáte:

  • individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
  • vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
  • možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
  • služební mobil a notebook
  • služební auto i k soukromým účelům
  • možnost využívat svozovou dopravu Praha – Roztyly -> Modletice a zpět
  • firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
  • práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1992

Další benefity:

  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
  • odměna za doporučení nového kolegy/ně
  • dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
  • benefitní cafeterie (po 1. roce), body v hodnotě min. 12 000 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
  • odměny za pracovní výročí
  • a mnoho dalšího

Zaujala vás nabídka? Nebo jste se nedozvěděli vše potřebné? Rádi vaše dotazy zodpovíme při osobním setkání. Reagujte pomocí tlačítka "Mám zájem", ozveme se vám.

Místo pracoviště: Modletice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Profese: technolog potravinářské výroby, kontrolor, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce