Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista hse/bozp (60-70.000 KČ)

referenční číslo: 40104 | aktuálnost: 31.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi aspoň 5 let v oblasti HSE/BOZP? Vlastníte vyhlášku 50 §5? Ovládáte angličtinu na min. mírně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis!

Zavedená a stabilní výrobní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
SPECIALISTA HSE/BOZP (60-70.000 KČ)

Náplň práce

  • Realizace BOZP inspekcí v místě realizací firemních zakázek
  • Identifikace možných rizik a realizace opatření
  • Pomoc při hodnocení dodavatelů v oblasti BOZP
  • Podpora a poradenství při implementaci BOZP
  • Reporting

Požadujeme

  • Praxe na podobné pozici min. 5 let
  • Vyhlášku 50 min. §5
  • Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • Znalost ISO
  • Komunikativní znalost AJ min na B1 úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví