Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista gdpr

referenční číslo: 45622 | aktuálnost: 19.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Otevřeli jsme u mého klienta novou pozici se zaměřením na GDPR - pokud máte IT, právnické či jiné vzdělání a setkali jste se již s problematikou Ochrany osobních údajů, zároveň Vás baví práce se směrnicemi a nezaleknete se ani spolupráce s kolegy na mezinárodním poli, pak jste náš člověk a nabízíme Vám zajímavou možnost uplatnění a dalšího rozvoje! Náplň práce na této pozici: zodpovědnost za dodržování GDPR napříč společností revize aktualizace směrnic v souladu se zákony na Ochranu osobních údajů sledování změn v legislativě a jejich implementace audity v oblasti GDPR školení zaměstnanců v oboru spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (IT, právo apod.) zkušenosti s GDPR (praxe, stáže, kurzy apod.) AJ na komunikativní úrovni samostatný a proaktivní přístup příjemné vystupování a dobré komunikační dovednostit schopnost "polidštit" problematiku GDPR v rámci firmy

Nabízíme

stabilní práci v týmu skvělých kolegů odboré zaškolení a další vzdělávání bonusy ke mzdě 5 týdnů dovolené a další den volna navíc stravenky příspěvky do Cafeterie jazykové kurzy a další... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - správa systémů a služby, Justice, právo, legislativa