Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista engineeringu | energetika

referenční číslo: 8-9-398201 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti energetiky? Orientujete se v AutoCAD? Rádi byste zodpovídali za nové zakázky? Pak pošlete svůj životopis!!!

Náplň práce:
- Tvorba realizační dokumentace
- Řeší se zástupcem objednatele technické problémy stavby, jako jsou kolize, chyby v dokumentaci, požadavky na náhrady za předepsaný materiál apod.
- Připravuje zdvihací studie
- Účastní se pravidelných porad realizačního týmu
- V případě nejasností, upřesňuje výklad technických statí smlouvy a jejích příloh, citovaných norem a přepisů, výkresů apod.
- Vytváří technickou podporu při jednání se zástupci objednatele

Požadujeme

- VŠ technického směru případně odpovídající praxi
- Zkušenosti v oblasti energetiky
- Dobrou znalost výkresové dokumentace
- Uživatelskou znalost AutoCAD a Excel
- Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

- 13. plat
- 5 dní volna navíc
- Příspěvek na připojištění
- E-stravenka
- Služební automobil na dohodě

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Most, Most,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní