Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista digitalizace 4.0 (60-80.000 Kč)

referenční číslo: 37595 | aktuálnost: 18.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zaváděním digitalizace, automatizace či robotizace ve výrobě? Baví Vás navrhování neustálých zlepšování ve výrobních i nevýrobních procesech? Domluvíte se bez problémů anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA DIGITALIZACE 4.0 (60-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Zavádění a rozvoj digitalizace ve výrobě
  • Vývoj softwaru v platformách MS Power APPS
  • Zvyšování efektivity výrobních zařízení
  • Uplatňování metod 5S, Kaizen, VSM či Kanban
  • Odpovědnost za proces neustálého zlepšování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraniční centrálou)
  • Certifikát Six Sigma na úrovni Green belt

Nabízíme

  • Roční odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství