Typ nabídky

Minimální mzda

Sous Chef - Krkonoše

referenční číslo: 1605879358 | aktuálnost: 04.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje největší český hotelový řetězec, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sous Chef.

Náplň práce:

  • Příprava pokrmů z teplé i studené kuchyně a kontrola kvalitu podávaných pokrmů
  • Zodpovědnost za stav skladů, záručních lhůt, objednávek zboží
  • Zpracovávání podkladů v systému pokladního a skladového hospodářství
  • Podílení se na řízení, organizaci a přípravě jednotlivých akcí v hotelu za středisko kuchyně podle pokynů šéfkuchaře
  • Inventura kuchyňských provozů
  • Zvládání administrativní agendy – převážně práce s Excelem či zadávání docházek do našeho systému

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Chuť učit se novým věcem
  • Smysl pro odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci v hotelu s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb, zázemí silné a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Práci v krásné přírodě s možností zaměstnaneckého ubytování
  • Zaměstnanecké výhody jako: personální strava zdarma, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce, benefity formou cafeterie, příspěvek na sportovní aktivity a penzijní připojištění
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště – Špindlerův Mlýn nebo Harrachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Špindlerův Mlýn,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas