Typ nabídky

Minimální mzda

SOC Analyst/ Consultant

referenční číslo: 43700 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušenější L2+ kolegy, kteří se rozhlížejí po nových výzvách v oblasti informační/kybernetické bezpečnosti. Poptávajícím klientem je menší česká IT bezpečnostní firma, která dodává, nasazuje a podporuje řešení pro bezpečnost postavené na systémech od předních výrobců. Kromě domovského trhu v Česku a na Slovensku poskytuji služby po celém světě. Mezi jejich klienty patří velké společnosti ze zemí jako USA, Saudská Arábie či organizace ze zemí jihovýchodní Asie.
Zapojení do monitoringu Informační a kybernetické bezpečnosti v prostředí Security Operation Centra (SOC), které provozujeme na platformě SIEM pro velké zákazníky v business hours Samostatnou práci při analýze incidentů a bezpečnostních problémů v prostředí zákazníka do úrovně L2 – network traffic patterns, network threads, malware, analýza anomálií Návrhy reakcí na bezpečností nálezy Udržování knowledge base o prostředí zákazníků Proaktivitu při navrhování úprav monitorovacích scénářů Možnost naučit se o bezpečnosti a spoustě systémů v IT infrastruktuře

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru a aktivní angličtinu Orientaci v oblasti IT, informační bezpečnosti a cyber-bezpečnosti Znalost principů fungování a bezpečnostních aspektů: sítí, webových serverů, infrastrukturních služeb (DHCP, DNS, AD, Email) windows OS, linux OS, databází Samostatnost, zájem učit se nové věci a zdravý rozum

Nabízíme

Práci na zajímavých bezpečnostních projektech pro TOP společnosti v ČR i ve světě Práci na HPP či ŽL Platové podmínky odpovídající zkušenostem Notebook a telefon 5 týdnů dovolené Velký prostor pro seberealizaci a mladý, menší kolektiv ve vilce na Chodově, ve kterém jsou slyšet tvé názory a ostatní si cení tvých zkušeností i výsledků
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby