Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový mistr (2 směny, logistika)

referenční číslo: 42573 | aktuálnost: 11.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Jste komunikativní typ člověka, který má zkušenost z logistiky nebo výroby? Nevadilo by vám pracovat na dvě směny? V tom případě jste člověk, kterého hledáme.
Základním kamenem Vaší práce bude vedení lidí - budete mít na starosti asi 20-30 pracovníků na směně Budete zodpovědný za jejich bezpečnost, ale i rozvoj a motivaci Vaším cílem a cílem Vašeho týmu je dodržet plán a plnit normy objemu a kvality Jste to vy, kdo hlídá standardy a kontroluje správnost výrobních postupů Čeká Vás i trocha administrativy spojená právě s výše zmíněnými úkoly

Požadujeme

Zkušenost s řízením kolektivu Praxe z oblasti výroby nebo logistiky Umíte se rozhodovat, určit priority, organizovat práci ostatních a jednat s lidmi Jste ochotný/á pracovat na směny, jedná se o 2-směnný provoz Mírně pokročilá znalost němčiny/angličtiny

Nabízíme

Každoroční navýšení mzdy + prémie Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní pojištění Práci v dobrém týmu a podporu vedoucího Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní silné společnosti Možnost podílet se na změně a modernizaci výroby Jazykové vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika