Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník s VZV za 39 000 Kč na 2 směny v Nýřanech

referenční číslo: 41207 | aktuálnost: 05.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nové skladové haly v Nýřany- Úherce hledáme zkušeného řidiče VZV do dvousměnného provozu. Vlastní doprava podmínkou!!!
práce s manipulační technikou VZV a retruckem příjem a výdej zboží zadávání dat do počítače práce se skenerem

Požadujeme

musíte být zkušeným řidičem VZV (pokud máte průkaz propadlý, obnovíme) zkušenosti na retrucku výhodou vlastní doprava podmínkou

Nabízíme

základní měsíční mzda 30 000 Kč + 0- 9 000 Kč bonus práce ve dvousměnném provozu příspěvek na stravování přímo do výplatní pásky 76 Kč za odpracovaný den 25 dnů dovolené nápoje přímo na pracovišti zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika