Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník - Kostomlaty nad Labem

referenční číslo: 1609865372 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ryze českou rodinnou společnost, obchodující již 17 let se zemědělskou technikou a působící po celé České republice i na Slovensku, hledáme pro posílení našeho týmu nového zaměstnance na pozici Skladník - Kostomlaty nad Labem.

Náplň práce:

  • Starost o skladové zásoby – označení položek
  • Znalost příjmu a výdeje zboží + expedice
  • Drobné administrativní úkoly na PC
  • Inventura a úklid zboží
  • Samostatná práce ohledně skladu – využití prostoru skladu, označování zboží, náhodná kontrola počtu kusů, kontrola zboží
  • Aktivní spolupráce s ostatními členy skladu

Požadujeme:

  • Dosavadní dobré výsledky z pracovní oblasti (práce, praxe, brigáda, …)
  • Uživatelskou znalost práci na PC
  • Fyzickou zdatnost
  • Pečlivost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v pohybu ve stabilní české společnosti
  • Platové rozmezí 24 – 26 000,-
  • Partu nadšenců, kteří se zajímají o zemědělství a jsou to technici tělem i duší
  • Odborné zaškolení a pestrá pracovní náplň
  • Různorodou práci, kde se nebudete nudit
  • Moderní čisté pracoviště
  • Práce na HPP
  • Jednosměnný provoz - 07:00 – 17:00 (pohyblivá pracovní doba)
  • Místo výkonu práce: Kostomlaty nad Labem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kostomlaty nad Labem,

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní