Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník bez VZV za 34 534 Kč + náborový bonus 20 000 Kč

referenční číslo: 41105 | aktuálnost: 31.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme skladníky do 3 směnného provozu v Plzni na hlavní pracovní poměr. K této práci nepotřebujete zkušenosti na vysokozdvižném vozíku ani ve skladu. Možnost týdenních záloh!!!
Zásobování a zavážení linky materiálem na elektronickém tahači (vláček). Manipulace s materiálem. Jednoduché vedení evidence.

Požadujeme

Fyzická zdatnost. Čistý trestní rejstřík. Ochotna pracovat na 3 směny (ranní (po-pá, 6:00-14:00), odpolední (po-pá, 14:00-22:00), noční (ne – pá, 22:00-6:00).

Nabízíme

Měsíční mzda 29 392 Kč + 0-4 408 Kč bonus. Příplatek za noční směnu 12%. Náborový příspěvek 20 000 Kč. Dotované závodní stravování. Příspěvek na dojíždění 30–195 Kč/směna (i v případě místa bydliště v Plzni). Příspěvek na praní pracovního oděvu. Roční navyšování mezd. 5 týdnů dovolené. Možnost týdenních záloh. Kvalitní zaškolení v podobě tréninkového centra. Čisté a moderní pracovní prostředí.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 29 392 - 34 534 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika