Typ nabídky

Minimální mzda

Simulační inženýr / Pevnostní analytik - i absolventi

referenční číslo: 45531 | aktuálnost: 26.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší moderní strojírenské firmy nově hledáme simulačního inženýra, který se postará o výpočty a analýzy produktů. Dáme prostor jak absolventovi, tak odborníkovi z praxe. Těšit se můžete na přátelský tým, velmi dobrou mzdu a firemní benefity. Pojďte k nám.
Pevnostní analýzy a výpočty Práce s CAD/CAM software Psaní závěrečných zpráv a hodnocení

Požadujeme

Ovládáte některý výpočtářský software Aj alespoň na B1 VŠ/VOŠ vzdělání ve strojírenství

Nabízíme

Velmi dobrá mzda 13. plat 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Bonusy ke mzdě Příspěvky na stravování Příspěvek na životní pojištění Moderní přátelské prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Věda a výzkum, Výroba, průmysl