Typ nabídky

Minimální mzda

Šikovného řemeslníka pro zajímavou práci - revize, opravy a servis dětských hřišť, tělocvičen a sportovišť

referenční číslo: 63f60f9c725aef4a260b3db3 | aktuálnost: 07.11.2023

SPORTSERVIS – Milan Houžvička

Firma s dlouholetou tradicí hledá:

Popis pozice:

Řidičský průkaz a dobrá fyzická kondice podmínkou.

Požadujeme loajalitu, zodpovědnost a řemeslnou zručnost.

Nabízíme: přátelský kolektiv, zaučení, zaměstnanecké benefity a prémie.

Mzda od 35.000,- Kč – 40.000,- Kč.

Práce je možná na HPP, nebo dlouhodobě na ŽL nebo brigáda.

Tel.: +420 603 439 744, 603 520 407, E-mail: sportservis@volny.cz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity