Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - vyhláška výhodou

referenční číslo: 43025 | aktuálnost: 07.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Špička v oboru autoopravárenství rozšiřuje tým servisních techniků! Náplní práce je montáž a servis moderních lakovacích kabin u certifikovaných autolakoven a servisů.
Montáž a servis lakovacích kabin Komunikace se zákazníky (proškolování, informování o stavu zařízení) Administrativa související se zakázkami Evidence stavu náhradních dílů

Požadujeme

Maturita nebo výuční list v technickém oboru (ideálně elektro) Manuální zručnost ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochota cestovat k zákazníkům Min. 1 rok praxe na obdobné pozici (elektrotechnik, servisní technik) Osvědčení dle Zákona č. 250/2021 Sb. (Vyhláška 50) velkou výhodou Osvědčení odborné způsobilosti k provádění revizí, montáží a oprav plynových zařízení výhodou

Nabízíme

Silné technické zázemí společnosti, která je přes 30 let na českém trhu Fixní mzda dle Vašich zkušeností + navíc motivační složka Služební automobil, mobilní telefon, notebook a tablet Týden placené dovolené navíc 2 dny na zotavenou (Sick Days) Systém kafeterie e-Benefity Příspěvek na stravování Skvělé zaškolení, další vzdělávací programy a jazykové kurzy Teambuildingy a jiné firemní akce se super kolegy Moderní pracovní prostředí na Praze-Západ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika