Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik | ústecký kraj | služební vůz

referenční číslo: 8-10-400530 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte byť krákodobou zkušenost z pozice servisního technika? Zatím jste sice s chladícími zařízeními nepřišel/-la do kontaktu, ale chcete se to naučit?
Pak je tato pozice přímo pro vás!

Nejčastěji budete přímo u zákazníka nebo budete pracovat z domova.

Náplň práce:
- Komunikace s významnými obchodními řetězci
- Zajišťování optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
- Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
- Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci

Požadujeme

- SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Platnou vyhlášku 50 ihned mít nemusíte, ale bude potřeba si ji dodělat či obnovit, minimálně § 4 (nově platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb)
- Řidičský průkaz sk.B
- Časová flexibilita
- Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %
Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně
10 000 ročně na flexipass
3 dny osobního volna
Penzijní pojištění do 3 %
Životní a úrazové pojištění
Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
Mobil a notebook
Bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 CZK

Místo pracoviště: Okres Teplice, Teplice,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní