Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - střídač s volnou pracovní dobou

referenční číslo: 40598 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledá se zkušený Servistní technik do společnosti, která se zabývá automatizačními projekty v intralogistice a dodáváním automatizovaných dopravních a skladových systémů. Jedná se o pozici tzv. střídače, převážně na ranní směnu.
Zajišťování plynulého a bezporuchového chodu automatizovaného skladu na malé přepravky Operační údržba a podpora týmu logistiky Pravidelná údržba zařízení Opravy zařízení Sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů Reportování

Požadujeme

SŠ s technickým zaměřením nebo vyučení s maturitou Zkušenosti na údržbářské pozici jsou výhodou Manuální zručnost Orientace v technické dokumentaci Základní znalosti IT (MS Office, Outlook) Základní znalosti PLC Simatic S7 - čtení programu, diagnostika je velkou výhodou Výhodou vyhláška 50, §5  Výhodou svářečský průkaz, licence na řízení VZV

Nabízíme

Nadstandartní platové ohodnocení Plánování směn dle potřeb (požadavek 40 hodin týdně) Zázemí stabilní mezinárodní společnosti 25 dnů dovolené 13. plat vyplácený s listopadovou výplatou (tzn. v prosinci) Stravenky v hodnotě 130,- Kč bez doplatku Penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika