Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik pro servis strojů těžební techniky - Čechy

referenční číslo: 62d56b6837e03a7231572942 | aktuálnost: 22.02.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost působící v oblasti těžkého strojírenství s výrobním závodem v Přerově a servisním a obchodní oddělením v Brně, obsazujeme pozici: SERVISNÍ TECHNIK pro servis strojů těžební techniky - pro Čechy.

Tato pozice, je vhodná pro opraváře zemědělských, nebo stavebních strojů, který umí svařovat, vyzná se v mechanice a který má zájem se posouvat dál a podobná práce je pro něj koníček.

Náplň práce

Zjišťování mechanických závad na strojích pro těžební průmysl. Výhoda, pokud zvládnete rozeznat, jestli se jedná závadu v elektrice či hydraulice - Opravy, montáž, demontáž celého zařízení (drtiče, třídiče, čerpadla).

Odstraňování závad, pokud je to na místě možné.

Provádění pravidelného záručního a pozáručního servisu.

Poskytování doporučení pro zákazníky ohledně péče o stroje.

Administrativní část - zaznamenává úkonů do protokolů + pracovních a cestovních výkazů ve firemním programu.

Spolupráce s týmem. Ochota vycházet se zákazníky.

Cestování po ČR

Požadujeme

 SŠ nebo SOU v technickém oboru

Výhoda - základní svářečské zkoušky – pokud nejsou, tak alespoň zkušenosti se svařováním a zkoušky firma zajistí.

Výhoda, ale ne podmínka - vyhláška č. 50 min. §5

Orientace v technické dokumentaci

Manuální zručnost

Základní angličtinu technického směru (jen v rámci materiálů - nevyžaduje se komunikace)

Řidičský průkaz sk.B

Příjemné vystupování u zákazníka.

Ochotu cestovat – každý den můžete být na jiném místě. Pracovní doba není jen o 8,5 hodinách. Často musíte i někde přespat, ale vše hradí firma. Cesty ale také mohou být krátké a rychlé – takže zajímavá různorodost práce.

Nabízíme

 Práci v korporátní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

 Stabilní dlouhodobou práci - firma je světový lídr ve výrobě těžebních strojů.

Mobilní telefon + notebook.

Benefity: 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickdays, příspěvek na stravování, vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, firemní akce, profesionální školení v rámci oboru, cestovní náhrady.

Zajímavou práci ve společnosti s nordickou kulturou, kde je velmi neformální a přátelské prostředí standard.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday