Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik | práce převážně pondělí - čtvrtek

referenční číslo: 42320 | aktuálnost: 27.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která se věnuje řešením zálohování elektrické energie pomocí UPS technologie aktuálně hledáme kandidáty na pozici Servisní technik
Servis a opravy záložních zdrojů el. energie Cesty v rámci celé ČR a SR 1x za 2 měsíce týdenní pohotovost (realizace oprav do 6 hodin od požadavku zákazníka)

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro  Paltná vyhláška 50 §6 Řp. sk. B (ochota cestovat) Základní znalost anglického jazyka  Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

Nástup do kmenového stavu Stabilní práci v rodinné firmě  Odpovidající mzdové ohodnocení Práce obvykle od pondělí do čtvrtka
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika