Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik – laboratorní zařízení

referenční číslo: 1609272090 | aktuálnost: 22.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostiky pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře, transfuzní služby a vědecko-výzkumná pracoviště, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika.

Hledáme kandidáta, který má pochopení pro zákazníky, je technicky zdatný (s orientací v programování, databází) a baví ho zjišťovat, jak věci fungují hi-tech přístroje jak po HW, tak po jejich SW stránce.

Vaše náplň práce:

  • Servis přístrojů v rámci regionu Moravy a pravidelné cestování za zákazníky
  • Neustále sebevzdělávání jak na centrále, tak i v zahraniční u dodavatelů (Německo)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro)
  • Vyhlášku 50, § 6
  • Znalosti elektroniky analogové i digitální
  • Dobrou znalost IT na databázové úrovni
  • Manuální zručnost pro mechanické opravy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (technická dokumentace, práce se systémy, školení v zahraničí)
  • Cit pro komunikaci se zákazníkem
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (práce u zákazníků v rámci svěřeného regionu)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Zajímavá a různorodá práce na hi-tech zařízeních
  • Práce na HPP/IČO
  • Nástupní plat 50 000 – 60 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • Zaučení od zkušeného kolegy samozřejmostí, vzdělávání podporované společností (odborná školení)
  • Notebook, telefon, služební auto i k soukromým účelům
  • 13. plat
  • Kvartální odměny
  • 25 dní dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zázemí: Brno, servisy v rámci Moravy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: elektromechanik, elektrotechnik, technik, zkušební technik, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat