Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - kávovary (40-50.000 KČ)

referenční číslo: 39665 | aktuálnost: 01.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se servisem gastronomických zařízení? Jste zručný a vlastníte vyhlášku č. 50/1978 sb. §6 ? Skvělé! Tak nám zašlete Váš životopis.

Prosperující společnost hledá nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - KÁVOVARY (40-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Servis gastro zařízení
  • Kompletní údržba a instalace gastro zařízení
  • Kooperace s obchodním zástupcem
  • Zpracování a vystavování faktur
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 sb. §6
  • Min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • ŘP sk. B
  • Znalost práce s PC
  • Spolehlivost, komunikativnost a reprezentativnost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Firemní auto
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Východní Čechy

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl