Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik hw/smd (110-130.000kč+auto)

referenční číslo: 39635 | aktuálnost: 10.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a chcete pracovat pro moderní německou společnost? Chcete pracovat s high-tech stroji? Nevadí Vám trávit na cestách po Německu cca 70% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO)

Náplň práce

  • uvádění do provozu - SMD stroje
  • instalace strojů u zákazníka a následné školení
  • technický support
  • plánované servisy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání - technický obor výhodou
  • znalost práce na PC
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • znalosti v oblasti HW
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B
  • ochotu trávit čas na cestách po Německu (není nutné se stěhovat)

Nabízíme

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • práce na německou pracovní smlouvu
  • automobil i pro soukromé účely
  • mobil
  • noťas

Místo výkonu práce: Německo

Mzda: 110 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Německo

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl