Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - foliová vrata (od 35.000 Kč)

referenční číslo: 39994 | aktuálnost: 14.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK? Máte technické vzdělání a platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6? Máte zkušenosti se servisními výjezdy k zákazníkům a prováděním servisních služeb? Rád komunikujete se zákazníky a baví Vás cestovat a nesedět jen v kanceláři? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Servisní výjezdy k zákazníkům (celá ČR)
  • Posuzování reklamací, záruční servis produktů
  • Kontrola zařízení a jejich testování - foliová vrata
  • Poradenství a zaškolení zákazníků
  • Spolupráce při montážích
  • Pravidelné cestování za zákazníky
  • Administrativa

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti velkou výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
  • Flexibilitu a manuální zručnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Po 2 letech 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování / diety
  • Místo výkonu práce: Velká Bíteš + celá ČR

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl