Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní Technik/Field Service Engineer

referenční číslo: 1612322691 | aktuálnost: 01.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává produkty, které zjednodušují, automatizují a inovují komplexní biomedicínské testování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní Technik/Field Service Engineer.

Náplň práce servisního technika je:

  • primárně poskytovat technickou podporu zákazníkům a vykonávat veškeré servisní činnosti (preventivní údržby, urgentní opravy, modifikace, instalace apod.) na analyzátorech, které společnost uvedla na trh
  • dodržování stanovených pravidel pro dokumentaci servisních činností, dodržování postupů a zásad společnosti a technických norem související se službami zákazníkům
  • práce přímo v prostorách zákazníků (laboratoře nemocnic, privátní laboratoře, výzkumné ústavy, ...)
  • může sestavovat a sledovat projektové plány pro služby zákazníkům
  • řeší každodenní záležitosti, identifikuje neobvyklé záležitosti a může provést akce k jejich vyřešení
  • provádí technickou podporu zákazníků, přijímá a zpracovává jejich požadavky
  • udržuje a rozšiřuje si aktuální znalosti široké škály technických úkonů a aktivit prováděných ve společnosti a v rámci odvětví

Požadavky:

  • vzdělání: vysokoškolské, příp. středoškolské technického zaměření, vyhláška 50 pro práci na el. zařízeních, §6 a vyšší
  • zkušenosti: praxe v servisu přístrojů pro zdravotnictví výhodou, dokonalá uživatelská znalost výpočetní techniky a běžného SW vybavení
  • znalost cizího jazyka: AJ aktivní, ČJ aktivní
  • další požadavky: ŘP třídy B, praxe v řízení motorového vozidla
  • zkušenosti s in-vitro diagnostikou výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci na HPP – fulltime
  • velice zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity: mobil, PC, auto i k soukromému použití, stravenky za každý odpracovaný den, 25dní dovolené, 4sick days a 5service days, příspěvek na penzijní/životní připojištění, roční prémie a věrnostní systém odměn
  • možnosti nástupu: ihned
  • místo výkonu práce: celá ČR, avšak vyjíždí se z domova a místo bydliště, by kvůli dostupnosti, byly ideálně střední Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, elektroinženýr, elektrotechnik, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday