Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik elektro

referenční číslo: 42924 | aktuálnost: 19.11.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro extruzní stroje hledáme Servisního technika s flexibilitou občasného cestování do zahraničí.
Spoluúčast na montáži strojů pro extruzní techniku v místě společnosti Instalace a uvedení do provozu strojů pro extruzní techniku u zákazníka Podpora a školení obsluhy stroje u zákazníka Rozklíčování a řešení problému v rámci servisního zásahu Spolupráce s ostatními středisky (konstrukce, servisní oddělení) Ev. možnost 6 měsíční stáže na uvedené pozici na pracovišti v USA

Požadujeme

Středoškolské, popř. vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru Zkušenost z oboru na obdobné pozici je výhodou Držitel certifikátu o odborné způsobilosti v elektrotechnice Časová flexibilita Řidičské oprávnění skupina B AJ popř. NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

Pracovní dobu 37,5 hod. týdně Mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností + 13. plat + bonusy 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Jazykové kurzy Školení v oboru Mobilní telefon, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl