Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik elektro

referenční číslo: 37218 | aktuálnost: 12.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání a praxi v oblasti automatizace? Nevadí Vám pracovat na výjezdy v ČR nebo v zahraničí? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Jste technicky zdatní, komunikativní a chcete se uplatnit v oblasti poskytování servisních služeb zákazníkům?

Tak neváhejte a zašlete nám životopis!

Stabilní společnost zabývající se automatizací hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO

Náplň práce

  • Zajištění servisu, oprav a údržby zařízení u zákazníka
  • Evidence servisních a technických dat
  • Práce s technickou dokumentací
  • Montáž a instalace prvků
  • Zaškolení zákazníků pro údržbu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Platná vyhláška 50, min. § 6
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost angličtiny nebo němčiny (výjezdy i do zahraničí)
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sídlo společnosti: Praha východ
  • Nástup: IHNED

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl