Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik/čka, FIX 45 - 50 000 Kč, home office, plná výbava

referenční číslo: 6399f2710cc05559990d9d55 | aktuálnost: 07.02.2023

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil společnosti:

Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, hledá pro navýšení počtu servisních techniků vhodné kandidáty/kandidátky.

Náplň práce:

- servisní zásahy a kontroly u klientů společnosti v regionu Prahy a Středních Čech

- instalace zařízení, kontroly, preventivní údržba, servis

- technické poradenství a školení klientů, servisní administrativa

Klienty společnosti jsou nemocnice, jde o servis zdravotnické techniky v nemocnicích.

Uvítáme:

- min. SŠ vzdělání

- aktivní zájem o techniku, kladný vztah k technice

praxi servisního technika - technický obor - ideálně elektro, pneumatika, hydraulika, IT apod.

pracovní znalost AJ - studium manuálů, vstupní školení apod.

vyhlášku 50, min. par. 6

- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office

řidičský průkaz sk. B + časovou a prostorovou flexibilitu - cestuje se denně ke klientům

- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost

- dobré komunikační schopnosti, asertivitu, příjemné vystupování

- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Tato pracovní pozice je vhodná i pro servisní techniky bez zkušenosti se zdravotnickou technikou, s bydlištěm v regionu Prahy a Středních Čech.

Rádi nabídneme:

- pracovní poměr u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti v ČR (s českým managementem)

- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů

home office, automobil i k osobnímu užití, mobil, tablet

- výborné platové podmínky - FIX cca 45-50 000 Kč (dle dohody s vybraným kandidátem) + zajímavé roční odměny (dle výsledků servisu)

5 týdnů dovolené, stravenky, školení, kurzy AJ, MULTISPORT karta, penzijní připojištění a další zajímavé benefity

Váš životopis v češtině, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Kafetérie, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení