Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - bankovní techniky

referenční číslo: 1622756560 | aktuálnost: 25.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro naše klienta, českou společnost, která je specialistou na bankovní a poštovní technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – bankovní techniky.

Náplň práce:

  • instalace nově dodaných zařízení bankovní techniky
  • pravidelná údržba a opravy již dodané techniky
  • komunikace s ostatními členy servisního týmu
  • výjezdy služebním vozidlem k zákazníkům v okruhu cca 150 km
  • oprávnění k provádění elektro revizí (výhodou)

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání elektro a vyhláška 50§6
  • manuální zručnost, pečlivost a zájem o techniku
  • proaktivní a samostatný přístup k práci
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabídka:

  • zajímavé finanční ohodnocení, včetně 13. platu (roční bonus)
  • služební vozidlo a telefon
  • dlouhodobé uplatnění v prosperující a stabilní společnosti
  • 8h pracovní doba, přesčasy za příplatky
  • vřelé přijetí do týmu příjemných spolupracovníků a pravidelná školení technických produktů
  • domácí kancelář (PC, tiskárna)
  • práce na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • sídlo společnosti Praha - Žižkov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, 13. plat