Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik automatizovaných strojů

referenční číslo: 42285 | aktuálnost: 25.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Láká tě cestovat po zákaznících a být jim technickou oporou? Chceš mít každý den úplně jiný a nevadí ti být flexibilní? To by tě mohla zajímat pozice servisního technika automatizovaných strojů, na které se budeš starat o moderní, automatizované stroje,od montáže až po oživení a servis. Neměla by ti vadit mechanika a měla by ses orientovat v elektronice. Dostaneš veškeré vybavení a kvalitní zaškolení přímo od šéfa servisu a ostatních kolegů.
Automatizované stroje (od menších až po velké) budeš u zákazníka sestavovat, usazovat, oživovat a pak mu je softwarově nastavíš Pořádně mu proškolíš obsluhu, která se na tebe bude moct telefonicky obrátit Součástí tvojí práce bude také pečovat o už zaběhnuté stroje Budeš řešit preventivní servis, ale i akutní opravy, včetně jejich diagnostiky Servis budeš dělat fyzicky, ale i na dálku on-line  Zákazníky budeš mít mít po celé ČR - některé servisy budou jednodenní, některé mohou být delší a budeš muset přespat, pokud se ti nevyplatí jet domů Stroje jsou z Německa, takže se nevyhneš komunikaci s Němci v angličtině/němčině po telefonu

Požadujeme

Měl bys mít technické vzdělání, protože budeš potřebovat vyhlášku 50, pokud jí ještě nemáš (firma zajistí) Nemusíš mít předchozí zkušenosti ze servisu, můžeš být klidně z údržby, nebo montáže strojů Neměla by ti vadit mechanika, protože je jí víc než elektroniky Měl bys být kamarád s počítačem, jelikož stroje musíš softwarově nastavovat a servisovat Flexibilita musí být tvoje druhé jméno, někdy prostě nemůžeš odejít od rozdělané práce (ale pak si samozřejmě můžeš vybrat volno)

Nabízíme

Velmi zajímavá základní mzda v rozsahu 35-45.000Kč podle tvých dosavadních zkušeností Měsíční bonusy 10%-25% za úspěšné plnění zakázek Diety za cestování, které jsou vyšší než ty zákonem stanovené Vlastní služební automobil, který parkuješ doma, nemusíš ho vracet na firmu Telefon a počítač Týden dovolené navíc Možnost flexibility - pokud si potřebuješ něco zařídit, můžeš k zákazníkovi dorazit déle a odjet déle Stabilita u rozvíjející se firmy, která se dynamicky rozšiřuje a nabídně ti možnost se oborově posouvat a vzdělávat Rozumní, lidští šéfové, se kterými se dá normálně domluvit Pokud nemáš vyhlášku 50, firma ti jí pomůže získat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika