Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik

referenční číslo: 1607166388 | aktuálnost: 04.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, Česko-rakouskou společnost zabývající se prodejem, pronájmem a servisem čistící – úklidové techniky, hledáme šikovného, zručného a samostatného zaměstnance na pozici Servisního technika.

Pracovní náplň:

  • Provádění oprav a pravidelné údržby úklidové techniky Tennant u zákazníků a na dílně
  • Stanovení podmínek pro opravu stroje, určení dílů potřebných pro opravu a jejich objednání
  • Administrativa spojená s podklady pro fakturaci – zápis servisních protokolů
  • Příprava a zprovoznění nových strojů
  • Oblast působení Praha, východní a severní Čechy

Požadujeme:

  • Praxe (vzdělání v oboru výhodou) v oboru mechanik strojů, automechanik, mechanik VZV nebo příbuzný obor
  • Vyhláška 50 § nebo výuční list, resp. maturitní vysvědčení z oboru elektro
  • Logické a technické myšlení pro stanovování a provádění efektivních servisních postupů
  • Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se
  • Řidičský průkaz sk. B s praxí v řízení, ochotu cestovat
  • Základní znalost práce s PC
  • Anglický jazyk výhodou – základní znalost

Nabízíme:

  • Nástupní plat 35 – 40 000 Kč
  • Atraktivní zaměstnání ve stabilní rozvíjející se společnosti s dobrým kolektivem
  • Pestrá pracovní náplň vyžadující samostatnost
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci na HPP u stabilní společnosti, smlouvu na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz Po – Pá
  • Vlastní vybavené servisní vozidlo, výjezd do terénu z domova
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce : Zdiby

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zdiby,

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Automobilový průmysl

Profese: automechanik, elektromechanik, mechanik, servisní technik, autoelektrikář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Mobilní telefon, Notebook