Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač / obsluha automatizované linky (až 36 000 Kč)

referenční číslo: 42269 | aktuálnost: 24.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáty, kterým vyhovuje režim práce ve směnném provozu (nepřetržitý provoz) se zasloužilou fin. odměnou a mají ideálně zkušenosti z výrobního prostředí, jako Seřizovač, na Obsluze linky apod.
Čeká tě práce na plně automatizované linky, kdy budeš obsluhovat a seřizovat linku. Dále budeš zodpovídat za kvalitu výrobků. Praxe na podobné pozici je velmi žádoucí.
Na osobním pohovoru tě rádi provedeme, vše ukážeme a vysvětlíme.

Požadujeme

praktické zkušenosti s obsluhou, nebo seřizováním strojů a výrobního zařízení ve výrobní společnosti zájem o nové technologie a chuť se učit ochota pracovat na směny

Nabízíme

lákavé fin. ohodnocení od 35 - 40tis  zázemí silné mezinárodní společnosti přátelské a neformální prostředí příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 36 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl