Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač - nástup přímo do kmene společnosti! (m/ž)

referenční číslo: 41831 | aktuálnost: 09.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Práce na plně automatizovaných linkách Seřizování strojů a jejich preventivní údržba Doplňování a výměna spotřebních materiálů Zodpovědnost za nastavení parametrů dle technologického postupu ve spolupráci s údržbou Práce s interním informačním systémem (uvolnění linky, sledování SPC, sledování invetory) Dodržování zásad BOZP a PO na pracovištích a životního prostředí

Požadujeme

SOU/SOŠ technického zaměření Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky ve výrobní společnosti (automotive výhodou) Aktivní přístup k řešení problému Týmový přístup Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí Motivující mzdové ohodnocení Příspěvek na dopravu ve výši 2 000,- Kč/měsíčně Půlroční bonusy Navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20% Příspěvek na stravování formou stravenek (180 Kč/7,5 h směna nebo 240 Kč/12 h směna) nebo dotované jídlo Příspěvek na penzijní připojištění (až 9 000,- Kč/rok) Dovolená 5 týdnů Odměna za doporučení nového zaměstnance od 30 000,- Kč Možnost profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 300 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl