Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač lisů (až 38.000 Kč)

referenční číslo: 36810 | aktuálnost: 23.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený seřizovač vstřikolisů a nevadí Vám práce na směny? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která Vás dobře zaplatí? Pokud ano, pošlete mi aktuální životopis a ozvu se zpět.
Výrobní firma hledá do party seřizovačů další posilu!

Náplň práce

  • seřizování vstřikolisů a výměna forem
  • podpora kolegů ve výrobě
  • vedení příslušné dokumentace
  • práce dle technické dokumentace a s nástroji
  • dodržování BOZP a PO a pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • min SOU technický obor výhodou
  • zkušenost na pozici seřizovač/nástrojař
  • ochotu učit se
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provoze nebo na 12tky

Nabízíme

  • mzda až 38000 Kč dle zkušeností + bonusy a příplatky
  • příspěvek na stravování
  • prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Chodov

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba