Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač lisovny - Louny (m/ž)

referenční číslo: 41264 | aktuálnost: 09.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Lounech hledáme šikovného seřizovače na lisovnu. Nástup přímo do kmene společnosti.
Kontrola spuštěné výroby Kontrola nastavených parametrů dle seřizovací návodky Korekce výrobních parametrů lisů při zjištění výrobních neshod Montáž, demontáž forem - převzetí (sklad), nastavení, provozní údržba, uložení (sklad) Nastavení, obsluha a denní údržba lisů, pásových dopravníků, gravimetrů · Spolupráce s oddělením QA

Požadujeme

Vyučení v oboru Manuální a technická zručnost  Spolehlivost Pracovní zkušenosti s výrobou a lisováním plastů  Ochota pracovat ve směnném provozu - ranní, odpolední, noční

Nabízíme

Práci ve stabilním a přátelském (rodinném) kolektivu  Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu Věrnostní odměny  Práce v mezinárodní společnosti Prémie každý měsíc až 25% mzdy Příspěvek na údržbu pracovního oblečení každý měsíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl