Typ nabídky

Minimální mzda

účetní specialista Praha (60-70.000kč)

referenční číslo: 41800 | aktuálnost: 25.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a zvládnete vyřešit účetní a daňové případy v rámci holdingové skupiny?

Pak nám zašlete své CV!

Mezinárodní holdingová skupina hledá posilu do svého týmu na pozici:

ÚČETNÍ SPECIALISTA Praha (60-70.000Kč)

Náplň práce

  • Správa složitějších účetních i daňových případů v rámci holdingu
  • Příprava KH, SH
  • Podílení se na měsíčních/ročních uzávěrkách
  • Účtování nestandardních transakcí pro dceřiné společnosti
  • Podílení se na nastavování/sjednocování procesů např. v rámci spojení některých dceřiných společností nebo připojení nové společnosti do holdingu
  • Komunikace s daňovými poradci, auditory a úřady
  • Spolupráce s účetními napříč skupinou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Přehled v oblasti účetnictví a daní (DPH a DPPO)
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka (schopnost alespoň vyřídit e-mail)
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Znalost SAP výhodou
  • Lidský přístup, samostatnost, příjemné vystupování

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na sport
  • Odborné vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní kanceláře poblíž metra
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika