Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Penetrační Tester - Etický hacker do mezinárodního prostředí

referenční číslo: 40950 | aktuálnost: 24.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu mezinárodních odborníků na IT bezpečnost a etických hackerů s hlubokými znalostmi aplikační bezpečnosti hledáme penetračního testera, který nám pomůže najít bezpečnostní zranitelnosti webových a mobilních aplikací, infrastruktury a simulovat různé scénáře kybernetických útoků. Nabízíme vysoký stupeň autonomie. Váš profesní růst bude aktivně podporován příležitostmi zúčastnit se školení a konferencí a pokud máte vyšší cíle, existuje i možnost stát se v blízké budoucnosti Service Leadem.
Penetračních testy a statická analýzu zdrojového kódu webových nebo mobilních aplikací (DAST a SAST) Provádění testů založených na scénářích simulující vybranou hrozbu Předávání znalostí vývojářům Mentoring juniornějších kolegů Práce na zlepšení našich služeb penetračního testování

Požadujeme

Zkušenosti s penetračním testováním aplikací dle standardu OWASP ASVS Certifikace od Offensive Security (OSCP, OSWE) Dobré komunikační dovednosti v angličtině Dobrá znalost bezpečnostních principů a webových technologií Zkušenosti s revizí zdrojového kódu nebo testováním mobilních aplikací či infrastruktury Nice to have Zkušenosti s vývojem webových aplikací (nejlépe jazyky .NET, Java a JavaScript) Zkušenosti s SSDLC, cloudovým zabezpečením nebo DevSecOps Schopnost předat znalosti dalším členům týmu a žadatelům o penetrační testy

Nabízíme

Home office, 5 týdnů dovolené a 5 sick days 3% měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění Skupinové životní pojištění Příspěvek na stravování (99 Kč na den), program Cafeteria (20000 Kč ročně), měsíční příspěvek na home office (700 Kč měsíčně) Multisport karta, partnerství s různými společnostmi (Makro, Datart, Sony, Electrolux…) Neomezený rozpočet na vaše vzdělávání (hard a soft skills, jazykové kurzy) iPhone 11 Licence Office 365, slevy O2 Family Bonusy za doporučení zaměstnanců 3D tiskárna a laboratoř pro soukromé použití
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů