Typ nabídky

Minimální mzda

Senior mzdová/mzdový účetní

referenční číslo: 1618073665 | aktuálnost: 30.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se již 22 let zabývá vývojem a implementacemi vlastních mzdových a personálních informačních systémů a outsourcingem mzdové a personální agendy. Náš tým tvoří téměř 100 kvalifikovaných zaměstnanců se znalostmi v oblasti vývoje informačních systémů, mzdové legislativy, problematiky HR a další.

Aktuálně hledáme kolegyni/kolegu na pozici senior mzdová/mzdový účetní, která/který by měla/měl zájem zpracovávat mzdy v příjemném kolektivu oddělení outsourcingu.

Náplň práce:

  • Komplexní zpracování mezd
  • Zodpovědnost za vedení mzdových složek a souvisejících dokumentů pro úřady zdravotních pojišťoven, ČSSZ, Finanční správy a Statistického úřadu a dalších institucí
  • Zajištění úkonů vyplývajících ze zákonných povinností zaměstnavatele vůči orgánům státní správy

Jaké znalosti a dovednosti preferujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti z oblasti mezd, min. 3 roky
  • Znalost Zákoníku práce a souvisejících právních předpisů
  • Vynikající komunikační dovednosti, organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu a samostatnost při zpracování daných úkolů
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou, nikoli podmínkou

Co můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo na IČ
  • Odpovídající finanční ohodnocení, mimořádné odměny
  • Různorodou práci v příjemném kolektivu ve stabilní české společnosti
  • Práci z domova i z vlastního místa v kanceláři
  • Zaměstnanecké výhody, karta Benefit Plus, práce na Home Office
  • 4 týdny dovolené + další 2 týdny mimořádného volna navíc, placené zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce atd.
  • Pravidelná školení jsou u nás samozřejmostí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Kamýk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce