Typ nabídky

Minimální mzda

Senior inženýr kvality v automotive (od 40000 KČ)

referenční číslo: 33795 | aktuálnost: 30.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš praxi z automotive z odd. kvality a kontroly jakosti? Umíš se domluvit v AJ? Chceš pracovat pro firmu, která Tě podrží, naučí spoustu věcí a také Tě za práci ocení? Ano? Hledáme spíše seniory! Pošli mi svoje CV, ozvu se zpět!

Náplň práce

  • Podílení se na zlepšování procesů výroby
  • Práce na projektech jak vlastních, tak i s týmem
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování vedení společnosti
  • Spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • Vzdělání min ŠŠ
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • Praxe z automotive nutná
  • Znalost aj na komunikativní úrovni nutná
  • Praxe ze zákaznicko-interní kvality výhodou
  • Znalost základních procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa)
  • Být odolný vůči stresu, poradit si sám a přijít na nové věci
  • Být schopný se odprezentovat – asertivní, komunikativní osobnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a práce s ní
  • Mít chuť se ještě naučit spoustu nových věcí
  • Schopnost řídit/vést tým
  • Flexibilita
  • Komplexní analytické myšlení

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Home office povolen
  • Pružná doba příchodu a odchodu
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Roční bonus ve výši jednoho platu
  • GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti