Typ nabídky

Minimální mzda

Schopný lakýrník na 3 směny (až 45000 Kč)

referenční číslo: 44775 | aktuálnost: 26.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopného lakýrníka na 3 směny do výroby. Zkrácená směna 7.5 hodiny a volné víkendy. Praxe s lakováním ve výrově výhodou! Přidejte se do přátelského týmu a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Příprava podkladů a barev
  • Ruční lakování pomocí pistole na mokro (vysokotlak/středotlak/nízkotlak)
  • Zpětná kontrola
  • Navěšování

Požadujeme

  • Min SOU
  • Ideálně prokazatelná praxe v oboru
  • Zkušenost s mokrým lakováním velkou výhodou
  • Ochota práce na 3 směny (7,5 hod)

Nabízíme

  • Příspěvek na sport, kulturu, cestování
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Svozový bus směr ze Spáleného Poříčí
  • Odměny na Vánoce a v létě
  • Místo výkonu práce Plzeň

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba