Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný/á účetní | znalost SK účetních předpisů a standardů

referenční číslo: 11-7-399785 | aktuálnost: 07.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Vyznáte se ve slovenských účetních standardech? Máte zkušenosti s kompletním vedením účetnictví v oblasti služeb na Slovensku (pro SK firmu)? Výborně, pak hledáme právě Vás!

Co budete mít na pozici SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ na starosti?

- kompletní účtování 2 SK společností s r. o. (oblast služeb)
- zpracování FA přijatých/vydaných, zaúčtování na příslušná nákladová střediska
- sledování platební morálky odběratelů
- účtování měsíčních výdajů (cash expenses), bankovních operací a párování plateb
- příprava a účtování interních dokladů (stravenky)
- měsííční vyúčtování DPH, KV DPH, SV DPH, silniční daň
- zpracování účetní závěrek (včetně dohadných položek)
- spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- vedení účetní knihy, kontrola správnosti zaúčtování nákladů a výnosů
- příprava účetních podkladů a reportů pro oddělen controllingu
- účtování majetku včetně odpisů

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- min. 2 roky praxe na pozici samostatné účetní
- výborná znalost slovenských účetních předpisů a standardů
- znalost práce v MS Office
- znalost práce v účetním programu Navision (výhodou)
- zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlavní město Praha, Praha,

Region: Praha, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní