Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Representative

referenční číslo: 1615047528 | aktuálnost: 11.05.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, renomovanou švédskou společnost s pracovními oděvy na českém trhu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Sales Representative.

Vaše náplň práce:

  • Aktivní získávání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Budování a rozvoj obchodní sítě na českém trhu
  • Operativní činnosti spojené s obchodem
  • Tvorba objednávek a nabídek
  • Výjezdy za zákazníky

Očekáváme:

  • Komunikační dovednosti při práci se zákazníky na vysoké úrovni
  • Týmový duch
  • Proaktivní přístup
  • Organizační dovednosti
  • AJ výhodou
  • Výhoda: znalost v oblasti pracovních oděvů

Nabízíme:

  • Kompenzace za využití osobního auta plus pohonné hmoty
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Výběr pohodlného firemního oblečení
  • 4 týdny dovolené, po jednom roce 5 týdnů dovolené
  • Kvartální a roční bonusy
  • Pokud tě láká intenzivní práce se zákazníky, neváhej a zašli nám svůj životopis
  • Lokalita Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodní asistent, key account manager, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů