Typ nabídky

Minimální mzda

Sales/Account Manager v oblasti IT Sourcingu a Consultingu

referenční číslo: 41279 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se součástí naší společnosti! Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb a zároveň 15.největší zaměstnavatel v České republice. Naše společnost zahrnuje několik specializovaných divizí. Divize Experis se zaměřuje výhradně na poskytování služeb v oblasti IT. Jejím hlavním cílem do budoucna je začlenění se mezi největší poskytovatele IT služeb trhu. Stále jsme na cestě k tomuto cíli, a proto hledáme ambiciózní osobnosti, které půjdou spolu s námi ještě dál! Do týmu Experis hledáme nyní specialisty v oblasti IT & IT Sourcingu, kteří chtějí být součástí vzniku nové IT společnosti v České republice. Aktuálně u nás chceme přivítat nové kolegy na pozici „Account/Sales Manager“. Cílem této role je primárně business development v oblasti IT Sourcingu.
U nás budete mít na starosti: Jednání se seniorním managementem (HR, Procurement, IT Management) a majiteli firem, spoluúčast při řešení komplexních projektů a jejich aktivní prodej, akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů a to především z oblasti IT, business a relationship development, spolupráce na projektech našich nejvýznamnějších klientů, spolupráci s kolegy na pobočkách (Praha a Brno), definování budoucí obchodní strategie a rozvíjení obchodních příležitostí, účast a zastupování společnosti ve výběrových řízeních, tvorba prezentací a cenových nabídek, pravidelný reporting, plánování rozpočtu, aj.

Požadujeme

Hledáme především někoho, kdo umí klienta vyslechnout, pochopit jeho potřeby a navrhnout mu řešení na míru. Ideálním kandidátem bude ten, kdo bude k práci přistupovat se zdravým sebevědomím a bude mít prokazatelný IT background. Dále byste měl/a mít: profesionální a milé vystupování, předchozí zkušenosti z obchodní pozice a obchod mít prostě v krvi, dobrou znalost anglického jazyka, více než vaše ego nás bude zajímat co dokážete a co jste schopen/schopna se naučit.

Nabízíme

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout? Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu, moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Florentinum) zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní nezastropovaný bonusový systém), flexibilní pracovní dobu včetně již zmíněné práce na home office, práci na plný či zkrácený úvazek (minimálně 0,8 FTE), služební automobil i k soukromým účelům, přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví), služební notebook a telefon i pro soukromé účely, firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, home office až 2x týdně, den volna na narozeniny, karta Multisport s bohatým příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další, spolupráci na HPP (s čerpáním veškerých benefitů, využíváním služebního automobilu, notebooku,..) či na IČO. nástup možný od ledna či dohodou.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR