Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář/ka, ekonom/ka

referenční číslo: 646c7e55bed51a824b0cc862 | aktuálnost: 20.08.2023

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "rozpočtář/ka, ekonom/ka. Podrobné podmínky pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.praha18.cz - zaměstnání - volná pracovní místa. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

Náplň práce:

  • příprava návrhu rozpočtu MČ,
  • předkládání návrhů na úpravy rozpočtu,
  • výkaznictví (rozbory hospodaření, statistiky,…),
  •  administrativní práce související s účetnictvím hlavní činnosti MČ ,
  • účtování schválených rozpočtových opatření,
  • spolupráce v oblasti účetnictví hlavní činností MČ.

Požadujeme

Požadované vzdělání:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru,

požadované znalosti:

  • znalost podvojného účetnictví a rozpočtu výhodou,
  • znalost ekonomického systému GINIS výhodou,
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
  • zkouška odborné způsobilosti při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou,

další dovednosti, schopnosti:

  • přesnost, pečlivost, spolehlivost,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme

Nabízíme:

  • stabilní práce v platové třídě 9 + osobní ohodnocení,
  • přátelské prostředí,
  • pružná pracovní doba,
  • 2x týdně cvičení na pracovišti,
  • možnost využití 4 denního pracovního týdne 2x do měsíce,
  • příspěvek na stravování,
  • Flexipass,
  • Multisport kartu,
  • 5 týdnů dovolené + 5 Sick Days,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 2x ročně odměny.

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Státní, veřejná správa

Profese: finanční účetní, referent, rozpočtář/kalkulant, úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost studijního volna, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday