Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář - Hloubětín

referenční číslo: 1621405390 | aktuálnost: 31.08.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou, rekonstrukcí a statickým zabezpečením budov a zaměřující se také na památkově chráněné objekty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
  • poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
  • analýza a vyhodnocení cenových nabídek
  • vypracovávání výkazů výměr
  • zpracovávání rozpočtů
  • příprava podkladů pro nabídky společnosti

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v oblasti rozpočtování staveb
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office, BUILDpowerS
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
  • nástupní plat 45.000 – 50.000,- / měsíčně ( po zkušební době zvýšení platu)
  • práce v přátelském kolektivu
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • 4 týdny dovolené
  • místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita