Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář

referenční číslo: 48575 | aktuálnost: 30.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Rozpočtář

Náplň práce

Máte vystudovaný stavební obor (VŠ absolvent nebo SŠ s praxí)? Baví Vás tvorba rozpočtů a cennových nabídek? Pokud je vaší odpovědí ano, tak neváhejte a přidejte se do pohodového týmu stavební společnosti v Hradci Králové.
Tvorba rozpočtů cenových nabídek. Kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů. Tvorba časových harmonogramů. Zajištění poptávek a přípravu pro uzavření SOD subdodavatelů. Specifikace materiálu dle projektové dokumentace. Vyhodnocování dodavatelů materiálů a nabídek subdodavatelů. Naceňování dle zadávací projektové dokumentaci. Práce v programu Kros. Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce samostatnost, spolehlivost, znalost MS Office

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu 5 týdnů dovolené neformální pracovní prostředí menší pohodový kolektiv pracovníků stravenky po domluvě možnost home office pracovní smlouvu na dobu neurčitou notebook, telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek