Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič sk. C + E | jen ranní směna, MS kraj + Olomouc

referenční číslo: 42433 | aktuálnost: 03.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte profesní průkaz sk. C + E? Hledáte jen ranní směnu a krátkodobé cesty? Pak je tato pozice přímo pro Vás. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a flexibilní pracovní dobu.
Převoz dřevní hmoty z Ostravy do Olomouce a okolí Plánování si harmonogramu a cesty na týdenní bázi Starost o přidělené vozidlo (je možná s vozidlem jet domů a zpět do práce)

Požadujeme

Platný řidičský a profesní průkaz sk. C + E plus kartu řidiče Čistý trestní rejstřík Zkušenost s řízením kontejnerových vozidel výhodou Zkušenost s manipulací s hydraulickou rukou výhodou

Nabízíme

Smlouvu na HPP Atraktivní mzda Pravidelná výplata Bonusy a prémie v závislosti na hospodářském výsledku střediska Flexibilní start pracovní doby + příplatek za přesčas Pouze vnitrostátní přeprava - MS kraj, Olomoucko
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika