Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič C + E, krátké trasy, 34 - 40 000 Kč, Dolnobřežansko

referenční číslo: 63fcc4b737775965ed0b7df2 | aktuálnost: 04.07.2023

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Naším klientem je výrobně-obchodní společnost z Dolnobřežanska - Praha-západ.  V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici řidiče - C + E pro krátké trasy.

Tato pracovní pozice je vhodná pro zkušeného řidiče/řidičku, s oprávněním C+E, který uvítá práci na krátkých trasách (cca 15 km), a občas (max. 2x týdně) v rámci Čech.

Náplň práce:

přeprava výrobků mezi závody - cca 15 km

- přeprava materiálů a výrobků od partnerů, vše POUZE ČECHY, max. 2x týdně

- nákladní automobil Mercedes Atego (automobil do 4 600 kg + vlek 8 600 kg)

Uvítáme:

- SOU / SŠ vzdělání

- řidičské oprávnění C + E

- časovou flexibilitu, spolehlivost a odpovědnost

- nástup možný ihned, dle dohody

Nabízíme:

- každý den se vracíte zpět a VŽDY SPÍTE DOMA!

trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou ve společnosti na Dolnobřežansku - Praha  - západ (na žádost vybraného kandidáta jsme připraveni akceptovat i spolupráci na ŽL)

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým

- mzdové ohodnocení 34 - 40 000 Kč (dle zkušeností, praxe a odpracovaných hodin)

pracovní dobu 7:00 až 19:00, krátký / dlouhý týden (ST+ČT, PO+UT+PA+SO+NE)

stravenky 99 Kč/den (SODEXO karta), kartu MULTI  PASS (sport, kultura) apod.

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 34 000 - 40 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení